VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR| šance pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-391313-10
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá tě oblast konstrukce a rád by ses podílel na vývoji precizních výrobků mimo automotive? Máš vzdělání technického nebo strojního zaměření? Ovládáš dobře konstrukční SW? Tak se mi ozvi!

U nás tě čeká:

  • práce s 3D modely a výkresovou dokumentací
  • konstrukce mechanických dílů a skupin dílů z plastů nebo kovů
  • zhotovování vzorků a koordinace jejich zkoušek
  • testování a plánování sériového náběhu
  • návrhy konstrukčních změn a optimalizací
  • spolupráce s konstrukčním týmem v zahraničí
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření
  • znalost NJ/AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v oboru konstrukce vítána
  • znalost technické dokumentace
  • znalost 3D programů (Catia velkou výhodou)
  • ŘP. sk. B, ochota cestovat v rámci služebních cest
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • finanční příspěvky na Vánoce a na dovolenou
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • poukázky na sport, zdraví a kulturu
  • dotované stravování na pracovišti