O nás

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Grafton Recruitment je diverzifikovaná personální agentura, která působí v 10 zemích – Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Německo, Velká Británie, Litva, Nizozemsko Rumunsko a Francie – s více než 40 pobočkami a více než 500 zaměstnanci. V minulém roce jsme umístili přes 1,900 kandidátů na hlavní pracovní poměr, zajistili společnostem cca 8,000 dočasně přidělených zaměstnanců, a zpracovali více než 18 000 výplatních listin. Jsme specialisty ve více než 30 odvětvích.

Zaměřujeme se na umístění profesionálů do soukromého i státního sektoru napříč spektrem oborů.

o nas
Můžete nás najít již v
14
pobočkách napříč Českou republikou
Více než
1 500
aktuálních pozic
Můžete nás najít již v 14 pobočkách napříč Českou republikou
nase specializace
Naše specializace

Grafton Recruitment poskytuje služby těch nejvyšších standardů v oblasti personalistiky se zaměřením na všechny fáze náborového procesu: vyhledávání, selekci a finální umístění lidí.

Orientujeme se na výsledky a odhodlání rozvíjet dlouhodobé partnerské vztahy s našimi klienty i kandidáty.

Grafton Recruitment působí v segmentech personalistiky: nábor zaměstnanců, střední management a přímé vyhledávání; poskytující řešení pro nábor zaměstnanců na HPP, agenturní zaměstnávání a služby v oblasti lidských zdrojů.