reference

Reference

Reference

Personální agentura Grafton Recruitment je mezinárodní, multikulturní, vícejazyčná společnost; spolupracujeme s mnoha předními světovými firmami a máme bezpočet případových studií a referencí, které prokazují naši odlišnost vůči konkurenci.

Přesvědčte se sami, přečtěte si, co o společnosti Grafton Recruitment říkají naši klienti:
„Společnost Grafton využíváme už řadu let a pokračujeme v této spolupráci, protože jsme zjistili, že nám poskytují ty nejlepší uchazeče o práci a máme jedinou kontaktní osobu v podobě našeho poradce, který zajišťuje konzistentnost v poskytování služeb. Grafton Recruitment je silnou značkou na místním trhu a my jsme zjistili, že to přitahuje vysoce kvalitní talenty."
Joanna Niedziecka, RBS HR generalist
„Vybrali jsme si společnost Grafton Recruitment Rumunsko, protože poskytuje široké spektrum služeb, komplexní tok informací a profesionální přístup.

Rychle chápe naše požadavky a projekt měl velmi dobrého manažera, který poskytoval velmi kvalitníuchazeče o práci. Tým společnosti Grafton poskytoval profesionální služby. Mají ve středoevropském regionu hodně poboček a silné postavení na trhu.“
Ing. Michal Kostal, Sales Director
„Eclipse (Polsko) byl vždy velmi spokojen s tím, jak mu společnost Grafton poskytovala vhodné kandidáty. Zaměstnali jsme zhruba 70 % lidí, kteří u nás byli na pohovoru, a pokud bychom potřebovali, klidně bychom jich zaměstnali i víc. Často jsme se vyjadřovali k vysoké kvalitě ucchazečů a efektivitě, s jakou nám je Grafton našel.

Se společností Grafton Recruitment ve Wroclawi vždy byla, a já vím jistě, že i nadále bude, radost spolupracovat."
Alan Schofield, ředitel
„Členové týmu podporujícího AT&T vykazují hodnoty AT&T CommonBond: respekt pro individualitu, integritu, inovace a oddanost pomoci zákazníkům a týmové práci. S kvalitou lidí pracujících pro AT&T nemůžeme být více spokojeni.

Kvalita lidí pracujících pro AT&T je přímo propojená s úsilím týmu společnosti Grafton. Díky podpoře Vašeho týmu jsme tak dokázali na Slovensku najít kvalitní talenty a uspět při uspokojování rostoucí poptávky. Chci Vám poděkovat nejen za náborové úsilí Graftonu, ale i za způsob, jakým se chováte k zaměstnancům v AT&T.

Grafton jde dál než jen k poskytování standardních náborových/mzdových aktivit. Skutečný rozdíl mezi společností Grafton a jinými náborovými společnostmi je v tom, že Grafton se stará. Stará se o své zaměstnance a oni se starají o AT&T."
Kevin Lambson, AT&T Slovensko Country General Manager