Technolog svařování

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-405977-1
Popis pozice

Máš zkušenost z výrobní společnosti v oblasti technologie svařování?

Pokud hledáš nové uplatnění, tak pošli životopis.

Na pozici SVAŘOVACÍHO TECHNOLOGA bude tvým úkolem:

  • Podílet se na tvorbě a schvalování výkresové dokumentace pro svařované díly
  • Zajišťující správnost a přesnost technických detailů
  • Vypracovávat technologické návody a instrukce pro různé svařovací operace
  • Navrhovat a zkoumat nové svařovací technologie a postupy vhodné pro konkrétní typy výrobků
  • Pravidelně kontrolovat a dohlížet na správné provádění navržených svařovacích postupů
  • Poskytovat technickou pomoc a zajišťovat optimální průběh výrobních procesů
Požadavky
  • min. SŠ strojní vzdělání
  • znalost technologie svařování
  • praxe ve strojírenské společnosti
  • angličtina pro písemnou formu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • zdravotní volno
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Cafeteria
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • další firemní a jazykové vzdělávání
  • možnost profesního i osobnostního růst