TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
7-10-396240-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro strojírenskou výrobní firmu v oblasti automotive hledáme TECHNOLOGA SVAŘOVÁNÍ.

Co by Vás na této pozici čekalo:

  • zavádění nových technologií a technologických procesů spojených s robotickým svařováním
  • dohlížení nad dodržováním postupů, zaškolování operátorů
  • dohled nad zakázkami, které budou zpracovávány za pomoci nově zaváděných technologií
  • spolupráce na výstavbě nové výrobní haly, podílení se na stěhování výrobních strojů a tvorbě layoutu výroby

Nemine Vás ani spolupráce se zahraničními kolegy, proto je na této pozici vyžadovaná komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny.

Pro více informací nám zašlete svůj životopis nebo zavolejte na číslo 601 204 498.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně ve strojírenském oboru
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Zkušenosti s řízením technologií spojených se svařováním (MAG)
  • Velmi dobré organizační dovednosti
Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování

Roční bonusy