Propojení...

Specialista Office 365

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 70 000 Kč
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Laurinová Denisa
Referenční číslo 2-10-329290

Popis pozice

Skvělá příležitost pro Office 365 nadšence, který chce pracovat s nejnovějšími technologiemi pro rychle se rozvíjející společnost, která patří na trhu mezi ty nejlepší ve svém oboru.

Právě hledáme nového kolegu na pozici Specialista Office 365, který se stane ambasadorem Office 365!

Úkolem Specialisty Office 365 bude:

  • zajištění funkčnosti, zabezpečení, stability prostředí Office 365
  • nastavené parametrů v souladu s firemní politikou
  • monitoring provozu Office 365
  • návrh změn
  • školení uživatelů
  • účast na interních projektech
  • spolupráce s MS týmy

Požadavky

  • Zkušenost s administrací, správou Office 365
  • Zkušenost s implementací a aktualizací bezpečnostních politik v prostředí Office 365
  • Zkušenost s licence managementem, administrací Active Directory, Office 365 zálohováním
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Plynulá čeština/slovenština a angličtina

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus
  • možnost občasné práce z domova
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria
  • vzdělávací kurzy
  • sportovní akce a firemní eventy
  • relax room na pracovišti (stolní fotbal, šipky, billiard)

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Konzultace | Koordinátor | Konzultant | Specialista | Active Directory | Application SW administrator