PROJEKTOVÝ MANAŽER | AŽ 100 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
6-10-399526
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

V řízení projektu se cítíte jako ryba ve vodě? Vody mezinárodního prostředí Vám nejsou cizí? Dokážete si zorganizovat čas, priority a práci svou i ostatních?

Hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, o co kráčí?

  • Globální projekt v rámci procesů řízení kvality
  • Nájezd na nový systém - z papírové formy přecházíme na elektronický systém
  • Bude to hodně o plánování - zdrojů, rozpočtu, schůzek atd.
  • Spolupráce se závody napříč celým světem, implementace v rámci ČR
  • Velmi častá komunikace s vedoucími pracovníky z kvality
  • Bude to běh na dlouhou trať, žádná půl roční záležitost!
  • TÉMĚŘ 100% home office, ALE občas bude potřeba vzít auto a do závodů zajet :-)
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání (ideálně obchodní/přírodovědecký směr)
  • AJ na úrovni min. B2 (mezinárodní prostředí)
  • Min. 4 roky zkušeností s řízením velkých projektů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria program
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění