PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
7-10-386584-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro rostoucí společnost se sídlem v Plané nad Lužnicí hledáme zkušeného PROJEKTOVÉHO MANAŽERA.

Čekat Vás bude řízení projektů ve výrobní společnosti (např. výběr nových dodavatelů, zavádění nových výrobků do sériové výroby apod.) a Vaším úkolem bude mimo koordinaci projektu i podílení se na tvorbě kalkulací a rozpočtů k jednotlivým projektům.

Budete komunikovat často se zahraniční mateřskou společností. Důležitá tedy bude dobrá znalost NJ nebo AJ.

Chcete se o této pracovní příležitosti dozvědět více? Pošlete nám svůj životopis!

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně technického nebo ekonomického zaměření)

Komunikativní znalost AJ nebo NJ

Zkušenosti s projektovým managementem

Zkušenosti z automotive průmyslu

Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování

Roční bonusy

Pružná pracovní doba