Projektant (ELEKTRO)

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
8-15-380079
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme projektanta s dvouletou praxí v projektování. Budete zajišťovat vypracování projektové dokumentace pro elektroinstalace NN napětí, schémata zapojení, rozpisky materiálu, rozpočty, technické zprávy.

Pracovní náplň:

  • Jedná se o pracovníka do projekčního oddělení, který bude zajišťovat vypracování projektové dokumentace pro elektroinstalace NN napětí, schémata zapojení, rozpisky materiálu, rozpočty, technické zprávy.
  • Projektové dokumentace pro výstavbu ICT, technologie a rozvody metalické, optické.
Požadavky

Požadavky na kandidáta:

  • Vzdělání: střední elektro nebo VŠ telekomunikace.
  • Praxe: praxe v projektování minimálně 2 roky
  • NN sítě, SS napájení 48V.
  • Problematika počítačových sítí, znalost technologie SDH, DWDM, MPLS, PDH atd. Chybějící znalosti doškolíme.
  • Znalost CADových systémů (AutoCAD, Microstation), orientace v elektronické projektové dokumentaci.
  • Orientaci v související legislativě a normách.
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice.
  • Autorizace ČKAIT vítána, v případě zájmu možnost získat za podpory společnosti.
Benefity

dynamické prostředí

možnost profesního růstu

notebook, mobilní telefon

osobní automobil s možností využívání k soukromým účelům

příspěvek na penzijní pojištění

školení, certifikace, jazykové kurzy, prostor pro sebevzdělávání a další osobní rozvoj

sickdays

odpovídající platové ohodnocení

práci na plný pracovní úvazek

práci ve stabilní české firmě