Programátor JAVA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-16-375262
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi vývojář a zvládáš programovat v jazyce JAVA, Kotlin nebo C++?

Potom jsi náš člověk a hledáme právě tebe!

Čeká tě u nás práce v menší, ale stabilní společnosti v Brně, přáteslká atmosféra a neformální prostředí je samozřejmostí.

Budeš zodpovědný za vývoj JAVA / KOTLIN aplikace.

Požadavky

Co očekáváme?

  • že budeš mít zkušenosti s programováním v jazyce JAVA, Kotlin nebo C++
  • budeš mít schopnost analyzovat požadavky a hledat optimální řešení
  • zvládneš plynule komunikovat v anglickém jazyce
Benefity
  • až 30 dní dovolené
  • výuka jazyků v pracovní době
  • firemní školení
  • 13. plat
  • sick day
  • relokační balíček
  • benefitní systém formou „cafeteria"