PROCESS ENGINEER

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-18-354652
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Koordinace, řízení a optimalizace pracovních a technologických procesů;
  • Plánování, nastavování, realizace kontrolních opatření pro zajištění výrobních procesů a kvality výrobků;
  • Příprava a změny technické dokumentace;
  • Navrhování, analýza a realizace nových výrobních programů a zařízení.
Požadavky
  • VŠ (strojní nebo elektro) nebo SŠ vzdělání s praxí na obdobné pozici min. 3 roky nejlépe v automotive;
  • Anglický jazyk – komunikativní a písemná znalost
  • Znalost CAD 2D/3D, práce na PC (MS Office);
  • Strategické, analytické a systémové myšlení, organizační schopnosti;
  • Pro-aktivní přístup k řešení problémů, týmovost, silné povědomí zákaznického přístupu.

Preferujeme:

  • Zkušenosti s řízením projektů;
  • Znalost výrobních technologií a procesů, technické dokumentace;
  • Znalost automatizace, elektro-pneumatiky a senzoriky;
  • Zkušenosti v oblasti údržby, preventivní údržby, štíhlé výroby;
  • Zkušenosti v oblasti analýzy výrobních procesů a kapacitních výpočtů ve výrobě.
Benefity

Práci ve stabilní společnosti;

Příjemné přátelské pracovní prostředí;

Možnost seberealizace;

Otevřenou komunikaci;

Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;

5 týdnů dovolené;

13. plat;

Příspěvek na dopravu;

Jazykové kurzy;

Systematické vzdělávání;

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED.