VEDOUCÍ PROJEKTŮ | NÁSTROJÁRNA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-388747-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do strojírenské firmy na Táborsku hledáme PROJEKTOVÉHO VEDOUCÍHO, který bude mít na starosit vedení zákaznických projektů v rám násrojárny.

Důležitá je pro nás pečlivost a ochota cestovat. Čekat Vás budou totiž také pracovní cesty do našeho druhého závodu na jižní Moravě.

Na co dalšího se můžete těšit?

  • Budete se podílet na opravách výrobních nástrojů. U nás se nejčastěji používají automatické lisy.
  • Čekat Vás bude úzká spolupráce s projektovým oddělení. Nemine Vás ani řešení technických problémů během vývoje projektu.
  • Budete tvořit technické harmonogramy a podílet se na plánování výroby.
  • Pečlivě budete vést dokumentaci v nástrojárně.
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Ochota cestovat
  • Dobré komuniakční dovednosti
Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování

Roční bonusy