Propojení...

IT developer

Lokalita Pilsen
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Syrovátka Filip
Referenční číslo 9-10-304695

Popis pozice

Žiješ programováním? Ovládáš OOP v c#, nebo Javě? Odstartuj svoji kariéru na nejzajímavějších projektech z leteckého nebo automobilového odvětví a plno dalších. Vyvíjej to, v čem vidíš největší smysl a získej praxi, která ti otevře dveře na místa, o kterých jsi zatím jenom četl. A přitom můžeš zůstat v Plzni.

Co bude tvůj denní chleba:

  • Práce na revolučních projektech
  • Spolupráce s kolegy na vývoji firemních systémů
  • Testování a reportování chyb

Požadavky

Co bude super, když budeš umět:
  • Domluvit se s kolegy v AJ
  • Programovat v C#/ JAVA SE
  • Spravovat databáze SQL
  • Pracovat s verzovacím systémem Git
  • Velkou výhodou je znalost .NET

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní telefon a notebook i na osobní použití
  • Firemní akce

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Konzultant | Programátor / vývojář | .NET | C# | MySQL | MS SQL Server | Java | J2SE | J2ME | J2EE | PL/SQL | SQL | Spring | Programmer