IT analytik

Plný úvazek
Mzda
7 000 - 9 000 Kč
Referenční číslo
2-16-393788
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme IT Analytika, který posílí náš tým jdoucí za cílem - budování nové moderní banky! Pusťte se s námi do analýz bankovních funkcí a produtků jako jsou platby, platební karty, úvěry, a další!

Jak budete vypadat naše spolupráce?

  • Plán dohody je 3 dny v kancelářích v Praze, a 2 dny Home-office (na všem se dá ale domluvit - možnost full remote)
  • Budete spolupracovat s produktovým managementem
  • Budete se podílet na definici UX pro navržení nejlepšího uživateského rozhraní
  • Budete posuzovat a analyzovat problémy z komplexního hlediska, navrhovat pak i alternativy řešení
  • Budete indentifikovat integrační body s dalšími systémy
  • Budete podporovat tým QA při testování
Požadavky

Jaké máme požadavky?

  • Schopnost specifikovat rozsah a výstupy analýzy
  • Znalost EA, UML, BPMN, Web services (REST/SOAP), SoapUI, Jmeter, JSON, Jira, SQL developer, Oracle
Benefity
  • mobilní paušál
  • 25 dní fakturaci, i když nemocen či na dovolené
  • zvýhodněné finanční produkty
  • středeční obědy