Propojení...

INŽENÝR TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ

Lokalita Česká Lípa
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 32 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Böswart Štěpán
Referenční číslo 11-30-238796

Popis pozice

Jste komunikativní a máte dobrou úroveň anglického jazyka?

Výrobní společnost se sídlem na Českolipsku aktuálně obsazuje pozici INŽENÝRA TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ.
Co Váš na této pozici čeká:

  • koordinace týmu neustálého zlepšování (např. LEAN..)
  • příprava projektů a optimalizací (úspor)
  • získáte certifikované školení nástrojů Six Sigma pro neustálé zlepšování
  • zavádění Six Sigma nástrojů a techniky
  • odpovědnost za přípravu a řízení systému KAIZEN

Požadavky

Úspěšným kandidátem bude ten, kdo:
  • má min. SŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření
  • se může prokázat praxí 5 let v oboru
  • disponuje dobrou znalostí práce na PC
  • je zkušený v projektovém řízení či vedení týmu
  • má znalost AJ na úrovni B2 a výše
  • je samostatný a kreativní
Výhodou je pak uchazečům znalost statistických metod

Benefity

  • dalšího vzdělávání
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • příspěvek na sport, kulturu a volný čas
  • vzdělávací kurzy a školení
  • závodní stravování

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Vedoucí | Project Manager