IT SYSTEM & INFRASTRUCTURE SPECIALIST | 50 - 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
18-16-341555
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Grafton Recruitment poskytuje profesionální personálně poradenské služby a na českém trhu působí více než 25 let. Od roku 2018 jsme součástí globální firmy GI Group, díky níž se značka Grafton Recruitment rozrůstá do celého světa.

Do IT oddělení hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici IT System & Infrastructure specialist.

NÁPLŇ PRÁCE:

Správa a podpora infrastruktury Gi Group Network, včetně:

  • řízení výkonu systému umožňující stabilní provoz a připojení k síti
  • spolupráce s interními technickými týmy na mezinárodní úrovni s cílem udržovat a zlepšovat síťové a infrastrukturní služby
  • průzkum, diagnostika a řešení incidentů síťového připojení pomocí dostupných nástrojů a úzká spolupráce s poskytovateli služeb spravovaných sítí a telefonními operátory třetích stran
  • správa aktualizací síťových služeb
  • podpora a sledování sítě Microsoft Active Directory 2012/2016o

Provádění denního monitoringu a 1. úroveň správy prostředí MS Remote Desktop (včetně nasazení Thinclients), virtuálního serveru VMWare ESX a podnikové bezdrátové sítě

Správa interních aplikací z hlediska infrastruktury, včetně:

  • řízení změn
  • správa externích dodavatelů
  • monitorování a správa hardware
  • spolupráce se všemi zúčastněními stranami při řešení požadavků

Podpora uživatelů pomocí globálních aplikací

Účast na projektech, spolupráce s místními i zahraničními kolegy

Spolupráce s českými, polskými a italskými technickými týmy

Požadavky

Jaké jsou předpoklady úspěšného kandidáta?

  • minimálně 5 let zkušeností v oblasti IT s technickým zázemím
  • vysoká motivovanost a organizovanost
  • důkladný a logický přístup k řešení problémů s vynikajícími písemnými a mluvenými komunikačními schopnostmi při práci na různých a někdy i omezených časových plánech.
  • schopnost komunikovat s uživateli na všech úrovních v rámci firmy.
  • pokročilá znalost angličtiny v mluvené i psané formě
  • vlastní řidičský průkaz
Benefity
  • Výkonnostní složka mzdy - 13. plat vyplácený čtvrtletně
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport kartu
  • Dárek k narozeninám
  • Jazykový kurz hrazený zaměstnavatelem
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech u firmy