Datový analytik

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-15-399694-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Orientuješ se v termínech BI, datový sklad a SQL? Máš za sebou praxi v obdobném oboru alespoň rok?

Hledáme právě tebe!

Na pozici datového analytika bude tvým úkolem:

  • Získávání a analýza dat z různých zdrojů
  • Tvorba reportů v MS Power BI
  • Návrh a implementace datových modelů a databází pro efektivní sběr a ukládání dat
  • Návrh a vytváření reportů a dashboardů pro koncové uživatele, včetně klíčových ukazatelů výkonu a sledování trendů vývoje dat
  • Spolupráce se všemi odděleními
  • Využívání BI pro automatizaci získávání dat a jejich následnou prezentaci
Požadavky
  • min.SŠ vzdělání (ideálně IT)
  • Orientace v SQL, BI, v datových skladech
  • Předchozí praxe alespoň rok
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Praxe s MS Power BI, MS Excel
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění