Data analytik

Plný úvazek
Mzda
85 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-15-383755
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho rozšiřujícího se týmu hledáme novou krev, která by se chopila role, která je kombinovaná s analytikem a technikem. Co budeš dělat?

  • Analýza dat na straně zákazníka a pochopení jeho představ
  • Návrh řešení pro platformu SPLUNK a následný onboarding firemních dat do Splunku
  • Organizace a zpracování dat - vytváření reportů, dashboardů a aplikací nad platformou Splunk.
  • Konfigurace platformy Splunk dle analýzy a požadavků zákazníka, následné nasazení u zákazníka
  • Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC
Požadavky

Co je třeba znát?

  • Znalost datové analýzy nad libovolným analytickým nástrojem
  • Schopnost zjistit business potřeby
  • Data onboarding – zpracování vstupních dat
  • Výhodou zkušenosti v IT/Networking oblasti. Výhodou znalost LAN a security oblasti.
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Schopnost pracovat s vysokým nasazením a dovést projekty do finálního stavu
Benefity

Co nabízíme?

  • Stravenkový paušál
  • Možnost pracovat občasně z domova a neomezené sick days
  • Služební telefon a pracovní notebook
  • Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby
  • Služební vůz nebo roční kupon na MHD
  • Výuku anglického jazyka
  • Možnost multisport karty
  • Výkonové odměny