Získejte odměnu za doporučení kolegy nebo kamaráda

Znáte někoho koho by zaujala výjimečná pracovní příležitost v novém technologickém centru? Ano?
Potom nám ho doporučte a získejte 15 000 Kč! Pokud bude váš kandidát úspěšný během náborového procesu a Grafton Recruitment ho/ji umístí do společnosti, pak dostanete svůj bonus za doporučení.

K doporučení kandidáta potřebujete jen sdílet odkaz na danou pozici vhodnému kandidátovi a on/ona se přes něj přihlásí a zmíní vaše jméno v e-mailu.

Pravidla

  1. Tohoto programu se může účastnit kdokoliv, kdo by rád doporučil svého kolegu, kamaráda, nebo známého.
  2. Záznam o doporučení musí doporučený uchazeč zaslat e-mailem konzultantovi společnosti Grafton Recruitment, ve kterém bude uvedeno jméno osoby, která jej doporučila.
  3. Odměna se vyplácí ve chvíli, kdy kandidát nastoupí na zmíněnou pozici zprostředkovaně přes společnost Grafton Recruitment, a v daném zaměstnání setrvá minimálně po dobu 3 měsíců.
  4. Odměna nebude vyplacena v případě, že doporučený kandidát ukončí pracovní smlouvu během prvních 3 měsíců.
  5. Odměna bude vyplacena jednorázově bankovním převodem přímo na účet doporučující osoby.
  6. Grafton Recruitment si vyhrazuje právo tento program kdykoliv změnit nebo ukončit. Před ukončením tohoto programu bude odměna vyplacena vždy v případě úspěšného umístění doporučeného kandidáta do společnosti.
  7. Pokud je doporučený kandidát v databázi společnosti Grafton Recruitment, která s ním již během posledních 3 měsíců byla v kontaktu (od 1. 7. 2020) nebo již byl kandidát doporučen někým jiným, budeme vás obratem informovat. V tomto případě nebude odměna vyplacena.
  8. Doporučení jednoho kandidáta je rovno pouze jedné příležitosti získat tuto odměnu. Odměnu nelze právně vymáhat.