prideleni zamestnance pres personalni agenturu

Přidělení zaměstnance přes personální agenturu

Přidělení zaměstnance přes personální agenturu

Věděli jste, že řada společností hledá vhodné zaměstnance pomocí personálních agentur? A že o některých nabídkách se jinak než přes pracovní agentury nemáte šanci dozvědět?

Takto to funguje s námi - přidělení přes agenturu Grafton: 

docasne pridedeni

Přidělení zaměstnance personální agentury k jiné společnosti znamená, že na základě smlouvy s personální agenturou, například s námi, máte možnost pracovat pro jinou společnost. Po uplynutí doby přidělení u této společnosti se však nemusíte bát, že zůstanete bez práce. Naopak! Díky naší široké nabídce volných pracovních míst si následně můžete vybrat novou práci.
S námi tedy máte více možností a co víc, služby agentury neplatíte vy, ale firma, která si nás objednala.


10 JISTOT SPOKOJENÉHO ZAMĚSTNANCE

Víte, že na trhu existují agentury, které zaměstnávají lidi za ne úplně výhodných podmínek?
Grafton je stabilní zaměstnavatel s tradicí na českém trhu od roku 1994, který si svých zaměstnanců váží a dodržuje veškerou platnou legislativu. 

10 jistot zamestnance

Podívejte se na širokou nabídku úvazků, které nabízíme - od plných přes zkrácené a polovičními to nekončí. Dodržujeme zákony. Každý pracovněprávní vztah je podložený pracovní smlouvou nebo dohodou o pracovní činnosti. 

Pořád si nejste jisti, jestli je to pro vás to pravé ořechové? 

Dáte více na doporučení nebo zkušenost druhých?  Přečtěte si zkušenosti našich zaměstnanců, kteří zaměstnání přes nás využívají: 

reference docasne prideleni