mzdova ucetni

Mzdová účetní

Mzdová účetní

Mzdová účetní má na starosti výpočet mezd zaměstnanců společnosti. Kromě toho se na této pozici budete věnovat kalkulaci ročního zúčtování daně, zpracovávat a sledovat docházku připravovat podklady k pravidelným reportům, komunikovat s pojišťovnami. Od uchazeček se očekává znalost práce v příslušných programech, dobrá orientace v mzdové a daňové legislativě, samostatnost a precizní přístup k práci.

Druhy pozic a mzdové ohodnocení
Profesní zařazení a mzdové podmínky pro mzdové účetní závisí na tom, jaké zkušenosti v dané oblasti máte za sebou. Jako mzdová účetní s 2 případně 3 letou praxí můžete očekávat odměnu 20 000 Kč až 40 000 Kč, plat mzdového specialisty seniora se 4 letou praxí  a aktivní znalostí cizího jazyka se může pohybovat od 20 000 Kč až 50 000 Kč.

Mzdová účetní - nejčastější požadavky
• Minimálně vzdělání v ekonomické oblasti
• Několikaletá praxe v účetnictví
• Pokročilá úroveň angličtiny či jiného cizího jazyka
• Výborný přehled v mzdové a daňové problematice
• Dobrá uživatelská znalost MS Office Excel a Word, případně mzdových softwarů
 

Proč pracovat jako mzdová účetní
Profese mzdové účetní je perspektivní a relativně stejné povolání. Ideálně se v ní uplatní ty z vás, které se chtějí rozvíjet v ekonomické oblasti, nechybí jim komunikativnost pokud práci přistupují samostatně a systematicky. Firmy dokáží ocenit zkušené a kvalifikované mzdové účetní, proto jim nabízejí různé zaměstnanecké výhody, stabilní zázemí i dlouhodobý pracovní poměr.
Chcete se ve své profesi posunout dál? Obraťte se na nás. Hledáme šikovné kandidátky pro zajímavé pozice v ekonomické oblasti.