plc programator

PLC programátor

PLC programátor

Chcete pracovat jako programátor řídicích systémů PLC? Vaší prací bude programování automatů používaných ve výrobě, tvorba a implementace software pro aplikace měření a regulací, jejich testování, údržba a další související činnosti. Zkuste si různorodou práci pro největší výrobní společnosti na trhu.

Druhy pozic a mzdové ohodnocení

Nabízíme vám práci jako PLC ProgramátorPLC EngineerProgramátor řídicích systémů či PLC Specialista. Jedná se o různé názvy týž pozic.  Junior PLC programátor vydělává v průměru 20 až 30 000 Kč měsíčně, s 3 a více lety zkušeností od 35 000 Kč. Hledáme PLC specialisty i pro zahraniční trhy, kde se výdělky pohybují kolem 80 až 100 000 Kč.

PLC programátor – obvyklé požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání v elektronice – ideálně v oboru automatizace
  • Zkušenost s programováním ve specifických systémech: Siemens S7 aj.
  • Alespoň komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
  • Ochota cestovat

Proč dělat PLC programátora?

Práce v IT zaručuje různorodou, zajímavou činnost za vynikajících platových podmínek, a to i pro absolventy. Výhodou PLC programování je možnost vybrat si obor, který je vám nejbližší: například automobilový, spotřebitelský či zdravotnický průmysl. Firmy si svých PLC specialistů velmi váží a nabízejí jim ubytování či příspěvek na cestování za pracípružnou pracovní dobu či jazykové kurzy.

Uvažujete o změně práce? Kontaktujte nás. Neustále hledáme dobré kandidáty pro tuzemské i zahraniční společnosti.

Grafton pomáhá hledat PLC programátory pro celou řadu renomovaných firem.