Zkušený testovací inženýr v IT

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-16-375274
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro firmu, která se zabývá výrobou racků a datových center, hledáme IT nadšence na pozici Testovací inženýr.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Nastavení a údržba testovací infrastrukturu pro testování produktů (Servery, Síťové prvky)
  • Odpovědnost za instalaci, konfiguraci a údržbu síťových služeb, vybavení a zařízení pro výrobní testování
  • Implementace testovacího plánu a změn do produkce dle požadavků zákazníka
  • Tvorba dokumentace testovací infrastruktury a procesu
  • Ladění, oprava a úprava stávajících testovacích skriptů
  • Komunikace s centrálou a zakazníkem
Požadavky
  • SŠ vzdělání (IT zaměření), VŠ výhodou
  • Znalost SW, ale i HW
  • Znalost Linux serverů, práce s nimi, administrace
  • Znalost skriptovacího jazyka Bash nutností a další výhodou (např.Python, Perl)
  • Znalost práce databázových systémů
  • Zkušenosti s testovací infrastrukturou, virtualizací
  • Angličtina pro porozumění a domluvení se v mluvené formě, nejlépe úroveň B2
Benefity
  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Částečně flexibilní pracovní doba.
  • Půlroční bonusy.
  • Stravenky, Flexi Passy, karta Multisport.
  • Firemní posilovna.
  • Jazykové kurzy.
  • Interní a externí školení hardskills, ale i softskills.