Zkušený TESTER v IT

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-16-388273
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro firmu, která se zabývá výrobou racků a datových center, hledáme zkušeného IT TESTERA.

Jsi IT nadšenec a chceš se dostat k nejmodernějším technologiím i velkým jménům našich klientů? Pošli nám svůj životopis a dozvíš se více.

Jaká bude Tvoje pracovní náplň?

  • Budeš odpovědný za nastavení i údržbu IT infrastruktury pro testování
  • Zároveň mít odpovědnost za instalaci síťových služeb a zařízení pro testování ve výrobě
  • Budeš implementovat plán testování podle specifikací zákazníka
  • Budeš mít na starost testovací skripty a jejich úpravy
  • Nevyhneš se ani komunikaci se zákazníkem ohledně požadavků na testy
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (se zaměřením na IT)
  • Znalost SW, ale i HW
  • Znalost Linux serverů, práce s nimi, administrace
  • Znalost skriptovacího jazyka Bash nutností a další výhodou (např. Python, Perl)
  • Znalost práce databázových systémů
  • Zkušenosti s testovací infrastrukturou, virtualizací
  • Angličtina pro porozumění a domluvení se slovem, nejlépe úroveň B2
Benefity
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Půlroční bonusy
  • Stravenky, Flexi Passy, karta Multisport
  • Firemní posilovna
  • Jazykové kurzy
  • Interní a externí školení hardskills, ale i softskills