ZKUŠENÝ OPERÁTOR VÝROBY- BEROUN - až 40 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
26 800 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-18-357438
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s obsluhou technologického zařízení, je pro Vás lokalita Beroun dobře dostupná a vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu?

Pokud ANO, tak nám zašlete životopis a pojďte pracovat na pozici OPERÁTORA VÝROBY do výrobní společnosti v BEROUNĚ!

Vaší náplní práce bude obsluha, čištění a nastavování technologické linky.

Nástup: ihned

Pracovní doba: nepřetržitý provoz

Lokalita: Beroun

Mzda: 26 800 - 40 000 Kč/měs.

Požadavky
  • Vyučení v oboru zaměřeném na mechaniku nebo strojírenství výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Obědy v závodní jídelně 30 Kč/den
  • Cafeterie nebo příspěvek na životní pojištění