ZKUŠENÝ MANAŽER ÚDRŽBY až 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-406185-1
Popis pozice

Jste vyzrálá osobnost, přirozená autorita s technickým vzděláním a praxí v údržbě? Máte rádi, když je v práci rušno a něco se děje?

V těsné blízkosti Plzně obsazujeme pozici manažera údržby :

V této roli budete řídit všechny aspekty inženýrského managementu, včetně vývoje a implementace strategií a standardů neustálého zlepšování v celém závodě na základě metodologie štíhlé výroby s cílem dosáhnout špičkové výkonnosti podniku. Budete využívat osvědčené postupy údržby, dodržování bezpečnosti a nákladů, rozvíjet své lidi maximalizovat celkové využití výrobních zdrojů se zaměřením na zlepšení zákaznických požadavků.

Požadavky
  • Technické vzdělání nebo relevantní praxe (VŠ velikou výhodou!)
  • Relevantní praxe v oblasti inženýrství a řízení údržby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (schopnost opravdu komunikovat)
  • Znalost lean / Six sigma - certifikace jsou výhodou
  • Řízení systémů preventivní údržby a neustálého vývoje
  • Zodpovědnost za vybavení a průběžné školení oddělení údržby
  • Zkušenosti s programováním PLC / AutoCad výhodou
  • Silné schopnosti vyjednávat a řešit problémy
Benefity
  • 13 plat
  • Možnost podílet se na nových a zajímavých projektech
  • Máme neformální pracovní prostředí a atmosféru (žádný dress code)
  • 25 dnů dovolené
  • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně
  • Příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu