ZKUŠEBNÍ TECHNIK | MOHELNICE | až 55 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
12-10-404437-3
Popis pozice

Jste absolvent elektrotechnického oboru nebo se v této oblasti již nějakou dobu pohybujete? Chcete se podílet na zlepšováníí kvality výraběných produktů? Dokážete se k tomu domluvit anglicky?

Pak hledáme právě VÁS!

Do výrobní firmy v Mohelnici hledáme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA!

Vaší náplní práce bude:

  • specializovaná elektro měření
  • zpracování naměřených dat
  • účast na auditech
  • aplikace norem do měřících metod
  • spolupráce na vývoji nových projektů
Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • vyhláška 50 §6
  • komunikativní úroveň AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oblasti elektrotechniky výhodou
Benefity
  • HOME OFFICE 2x týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek ve výši 35.000 Kč na volnočasové aktivity
  • firemní stravování
  • MultiSport karta