ZKUŠEBNÍ INŽENÝR | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-10-402182-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s testování elektrických strojů a pohonů? Pokud máte, tak super!

Pokudu ne, tak nevadí. Důležité je, že Vás elektromotory a točivé stroje baví a máte chuť učit se nové věci i v praxi.

Co je úkolem na této pozici?

  • provádět kalibrace nových a instalovaných pracovišť v oblasti elektrických a mechanických a tepelných veličin
  • vyvíjet kalibrační metody na základě požadavků zákazníků a platné legislativy
  • stanovovat kalibrační a měřící nejistoty
  • zkoušet měřící pracoviště dle platných standardů a požadavků zákazníka
  • spolupracovat s techniky na vývoji funkčních vzorků a prototypů
  • aktivně se podílet na odstraňování objevených neshod
  • do budoucna provádět servis a kalibrace u zákazníka
Požadavky
  • SŠ/VŠ s elektrotechnickým zaměřením na silnoproud
  • praktické zaměření na aplikaci měřících zařízení a elektroniky
  • řidičský průkaz typu B.
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • přátelský kolektiv, který Vám poskytne podporu nejen v začátcích
  • práci ve stabilní, nezávislé nadnárodní společnosti, která roste
  • závodní jídelnu a stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu dle počtu najetých km
  • flexi Passy, Multisport karta
  • pravidelné akce pro zaměstnance