ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-18-383076
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte elektro vzdělání, zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky?

Společnost nabízející ochranná zařízení zejména pro průmyslové podniky aktuálně hledá kandidáta na pozici Zástupce vedoucího servisního oddělení. Společnost dodává a instaluje produkty po celém světě.

Vašim úkolem bude:

  • organizace a plánování pracovních úkolů
  • projektový management
  • komunikace se zákazníky společnosti
  • řešení technických problémů
Požadavky
  • vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6 podmínkou
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • znalosti v oblasti EPS, MAR
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • ochota cestovat na služební cesty do zahraničí
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • služební telefon, notebook
  • sportovní akce zdarma
  • odborné kurzy