ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY- Plzeň

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-366295
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Otevíráme zcela nové pracovní místo a budeme rádi, pokud Vás u nás budeme mít možnost přivítat!

Pokud jste se pohyboval/-la alespoň poslední dva roky v oblasti kvality výrobní společnosti, znáte ISO normy a máte zkušenosti s audity a reklamacemi, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Budete pravou rukou manažera kvality a budete se podílet na řízení kvality ve výrobě.

Další předpoklady pro vhodného kandidáta/-ku jsou německý jazyk na komunikativní úrovní, schopnost komunikace s dodavateli a zákazníky.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti kvality výrobní společnosti alespoň 2 roky
  • Znalost německého jazyka
  • Znalost ISO norem
  • Znalost nástrojů měření kvality ve výrobní společnosti
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Školení
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní výrobky a služby
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Bonus k výročí ve firmě