Zásobovač linky 24 000 - 25 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
3-18-355725
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte výzvu? Jste organizační typ? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Možná je naše nabídka určená právě Vám!

Hledáme člověka, který má systematické a logické myšlení a nebojí se zodpovědnosti. Potřebujeme kolegu, který bude efektivně udržovat materiálové toky mezi skladem a oddělením ve výrobě.

A co teda budete dělat?

  • spolupracovat při vytváření a optimalizování skladových zásob
  • zajišťovat a udržovat plynulý tok materiálu
  • kontrolovat postupy a vést si potřebnou dokumentaci
Požadavky

Co očekáváme?

  • Logické myšlení
  • zodpovědnost
  • Systematičnost
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
Benefity

Jaké budete mít výhody?

  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování přímo ve firmě