ZÁSOBOVAČ | JIHLAVA| BEZ PRAXE

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-18-401561-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci v Jihlavě a nevadí ti třísměnný provoz? Umíš dobře česky a práce se nebojíš?

Pak to zkus u nás :)

Hledáme muže i ženy na pozici ZÁSOBOVAČ,

A co tě u nás čeká? Budeš:

  • u přijmu materiálu a produktů
  • zajišťovat manipulaci a skladování materiálů, obalů a produktů
  • používat program SAP při objednávání materiálu, reklamacích a kontroly při převzetí
  • obsluhovat a udržovat výrobní stroje a linky
  • zajišťovat správnost používaného materiálu podle plánu výroby
Požadavky

A co od tebe potřebujeme?

  • ZŠ nebo výuční list
  • Umět dobře česky a to nejen mluvit, ale i psát - budeš to potřebovat pro přesné čtení etiket na příchozím zboží a zaznamenávání do interního systému.
  • Dobrý zdravotní stav - budeš denně manipulovat s příchozím zbožím.
  • Zodpovědnost a chuť do práce :)
Benefity
  • náborový příspěvek 20 000Kč (po zkušební době)
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč
  • preventivní lékařská péče
  • bezplatné očkování proti chřipce
  • příplatek na dojíždění ve výši 1000,- Kč