ZÁMEČNÍK SEŘIZOVAČ 45000KČ JDI DO TOHO!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-18-404332
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Prostějovská výrobní firma přijme spolehlivé lidi na pozici

ZÁMEČNÍK - SEŘIZOVAČ

  • seřizování a nastavování výrobních strojů dle potřeb výroby
  • zajištění plynulého chodu strojů
  • opravy a přestavby linek
  • zkušenost s prvky automatizace (robotická ramena) výhodou
  • evidence o chodu strojů do systému v PC
  • spolupráce s oddělením údržby, technologie, kvality a mistry

Nástup co nejdříve na HPP do kmene, dlouhodobá práce. Třeba až do důchodu.

Pokud váháte, přijďete se podívat, rádi Vám vše vysvětlíme, ukážeme.Za to nic nedáte.

Možnost příležitostí i pro absolventy (zde vám nabídneme mzdu odpovídající zkušenostem, avšak až se něco naučíte, mzda půjde nahoru - to dá rozum:-).

Požadavky
  • ochota pracovat na směny 3 smeny nebo 12tky (krátký/dlouhý týden)
  • odpovídající zdravotní stav
  • pečlivost, zodpovědnost
  • požadujeme prohlídku provozu, abyste věděli do čeho jdete
Benefity
  • stabilní, dlouhodobé zaměstnání
  • dobré finanční ohodnocení
  • kariérový růst
  • 13. mzda
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • nadstandardní benefity, firemní akce atd.