ZÁMEČNÍK | centrum BRNA | 36-46 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
42-18-405895
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • sestavování dílů rotorů dle technických pokynů
  • ruční práce včetně pilování, řezání závitů a broušení
  • ovládání konvenčních obráběcích strojů jako frézky a brusky.
  • pohyb a manipulace s těžkými díly a velkými součástmi.
  • využívání vysokozdvižných vozíků a mostových jeřábů.
  • používání základních měřících nástrojů jako posuvného měřidla a mikrometru
  • práce s uhlovou bruskou, ruční bruskou, strojírenskými pilníky, škrabkami, odjehlovacími sadami, brusnými rouny a tkaninami

Nástup: možný ihned nebo po dohodě

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

Požadavky
  • SOU/SŠ technického směru
  • schopnost pracovat se základními dílenskými měřidly
  • schopnost pracovat se základním strojírenským nářadím a nástroji
  • schopnost základního ovládání obráběcích strojů
  • znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost a kondice
  • ochota učit se novým věcem
Benefity
  • zkrácená pracovní doba a nástupní bonus
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravování/ stravenky
  • kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • multisport karta
  • odborné vzdělávaní, kurzy
  • zázemí silné společnosti!