ZÁKAZNICKÝ KONTAKT | KVALITA | AŽ 55 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-18-406433
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá vás práce, která spojuje zákaznický kontakt, kvalitu a komunikaci v angličtině? Máte zkušenosti v oblasti kvality a nebráníte se cestování do zahraničí?

Považujete se za komunikativního člověka a jen tak se něčeho nezaleknete?

Tak určitě zpozorněte!

Na Strakonicku je nově otevřená pozice ZÁKAZNICKÝ KONTAKT/KVALITA.

Náplň práce:

  • Vypracování návrhů na řešení kvalitativních reklamací od zákazníků
  • Účast na analýze výsledků sledování kvality výroby
  • Příprava 8D reportů (analytická metoda 5xWHY, Ishikawa diagram)
  • Spolupráce při zpracování FMEA (analýza možných závad a následků)
  • Udržování komunikace se zákazníkem

Pokud vás výše uvedené informace zaujaly a splňujete dané požadavky, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni (sovem i písmem)
  • Zkušenosti z kvality velkou výhodou
  • Ochota cestovat (po Evropě)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Parkování přímo v areálu firmy