ZÁKAZNICKÁ KVALITA | MOŽNOST HOME OFFICE

Plný úvazek
Mzda
42 000 - 48 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
138-10-405931
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolventem SŠ nebo VŠ s technickým zaměřením?

Setkal/la jsi se ve škole nebo na praxi s 8D a PPAP metodikou?

Umíš číst v technické dokumentaci a domluvíš se anglicky nebo německy?

Ano? Pak právě pro Tebe tu máme možnost na KVALITĚ (ZÁKAZNICKÉ).

Tvým úkolem bude:

  • Řešit reklamace zákazníků, stejně tak reklamace interní
  • Uvolňovat nové výrobky do sériové výroby
  • Komunikovat se zákazníky a dodavateli
  • Vést zákaznické návštěvy a audity
  • Koordinovat přejímky dílů externími společnostmi
  • Spolupracovat na otázkách kvality s výrobou, vývojem a logistikou
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (strojírenské zaměření výhodou)
  • Znalost technické dokumentace, metodiky 8D a PPAP
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Dobrá znalost MS Office
  • Organizační schopnosti a dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost rozhodování, samostatnost
  • Pozice vhodná pro absolventy
Benefity
  • Nástupní bonus 70 000 Kč
  • Bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Cafeterie
  • Příspěvek na sport, volný čas
  • Vzdělávání v rámci společnosti
  • Příspěvek na penzijko