ZÁKAZNICKÁ KVALITA l PRAHA l až 70 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-405367
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Pravidelná komunikace se zákazníkem a řešení reklamací se zákazníkem
  • Řešení zákaznických požadavků a přenášení zákaznických požadavků a metod
  • Vedení a řízení 8D procesu / 8D týmu, příprava zprávy 8D k zákazníkovi
  • Interní audity, součinnost PRA, nahrazující LWA, Layered audit
  • Správa dat na zákaznických portálech
  • Zpracovávání hodnocení kvality u zákazníků pro předávání informací dovnitř firmy
  • Navrhování opatření pro zlepšení
Požadavky
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Pokročilá NJ na komunikativní úrovni
  • MS Office - uživatelská znalost
  • práce v SAP, minitab, Qsys, zákaznické portály
  • znalost orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost 8D procesu,specifických požadavků zákazníka , provádění testů, metrologie - povědomí o ISO 9001, ISO IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001/45001, Formel Q, 8D, FMEA
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeteria systém 700,- Kč / měs.
  • Roční bonusy 20 000 Kč
  • Dotované závodní stravování