WAREHOUSE MANAGER | Potravinářství | až 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-10-406647-1
Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti potravinářství hledá klíčového kolegu na pozici Manažera skladu!

Máte zkušenosti s vedením skladu a jste osobnost s přirozenou autoritou? Nebojíte se přicházet s novými nápady a inovacemi? Máte zájem o skladování FMCG produktů či již v této oblasti máte zkušenosti?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • kompletní zastřešení chodu přiděleného skladu
  • organizace skladových procesů, jejich zlepšování, inovace
  • řízení a rozvoj týmu lidí
  • hodnocení podřízených, zpětné vazby
  • příprava podkladů pro mzdy
  • spolupráce s dalšími odděleními - logistika, kvalita, development
  • komunikace se zahraniční centrálou, reporting
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zájem o oblast skladování FMCG produktů či zkušenost v této oblasti
  • pokročilá znalost angličtiny B2 - komunikace s mateřskou společností v zahraničí
  • alespoň 5 let zkušeností na podobné pozici
  • manažerské dovednosti, schopnost vést a koordinovat tým
  • řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i pro soukromé užití
  • roční bonus
  • stravenkový paušál
  • vzdělávací kurzy