VÝVOJOVÝ TECHNOLOG | POTRAVINÁŘSTVÍ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
16-18-404749-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou rychloobrátkového zboží, hledáme vývojového technologa do týmu.

Pokud máte zkušenost na pozici vývojového specialista v potravinářském průmyslu a nebo budete chtít nastartovat svou kariéru v tomto oboru, tak se nám neváhejte ozvat.

Co je úkolem na této pozici?

  • zodpovědnost za vývoj nových produktů
  • příprava nových receptur
  • testování receptur ve výrobních podmínkách
  • příprava technologický postupů a jejich optimalizace
  • spolupráce s vývojovým týmem
  • úzká kooperace s obchodnímu oddělení jako poradní hlas
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti potravinářské technologie
  • znalost HACCP
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • základní orientace v aktuální legislativě
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Kafetérie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění