VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR OBALŮ | JUNIOR

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-10-400348-10
Popis pozice

Máte zkušenosti z konstrukce Vyznáte se v materiálech? Je Vám blízký design a tvorba návrhů? Chcete, aby za Vámi byla Vaše odvedená práce viděť a pomohla v řadě odvětví?

Tak neváhejte a ozvěte se nám! Aktuálně obsazujeme pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR OBALŮ a můžete to být zrovna VY!

Co Vás na pozici čeká?

  • Návrh designu nových obalů
  • Konstrukce obalů z různých materiálů
  • Návrhy a konstrukce nových obalů
  • Zpracování výrobní dokumentace nových obalů
  • Navrhování materiálů na výrobu
  • Posuzování funkčnosti obalů
  • Zpracování kalkulací a nabídek průmyslových obalů
  • Výroba funkčních vzorků obalů a jejich testování
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s výrobou obalů
  • znalost materiálů
  • práce v konstrukčních systémech (CAD, Solid Edge)
  • práce v grafických systémech (Adobe Photoshop, CorelDraw a další)
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravné
  • 3 free days (po zaučení 5)
  • příspěvek na dovolenou