Vývojový konstruktér - mimo automotive

Referenční číslo
11-30-324611
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako konstruktér? Zajímáte se o vývoj? Baví Vás u práce přemýšlet a máte inovativní nápady ke zlepšení produktů?

Potom se přihlaste na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ - mimo automotive!

  • Práce na vývojových konceptech vzduchotechnických jednotek
  • Návrhy nových výrobků a technických detailů
  • Výzkum inovativních principů
  • Odpovědnost za přidělené vývojové projekty
  • Komunikace s potenciálními dodavateli zboží a služeb
  • Spolupráce na optimalizaci konstrukčních řešení
Požadavky
  • Min. SŠ technického směru – strojírenství, stavebnictví
  • Fyzikální základy aerodynamiky, termodynamiky a akustiky
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Praxi na obdobné pozici, prokazatelnou zkušenost s konstrukcí mechanických dílů
  • Schopnost práce v konstrukčních softwarech - ideálně AutoCAD, Inventor
  • Znalost AJ pro písemnou komunikaci a studium materiálů
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce se špičkovými technologiemi
  • Kurzy angličtiny
  • Obědy na pracovišti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři
  • Odborná školení a rozvoj