VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR| ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-390490-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímají tě nejnovější technologie? Rád bys pracoval pro firmu s tradicí a globální působností? Chceš být součástí týmu, který se podílí na vývoji high-tech produktů?

Tak nám dej vědět!

U nás se budeš mít na starost:

  • konstrukci elektronických celků
  • návrh řešení dle zákaznických požadavků
  • vývoj HW a/nebo SW
  • tvorbu technické dokumentace (v systémech OrCad, Creo, PLM Teamcenter)
  • technologickou pomoc výrobě v oblasti elektro
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (elektrotechnika nebo informatika)
  • zkušenost s programováním nebo návrhem elektrotechnických a elektronických zařízení
  • technické myšlení
  • znalost AJ na úrovni A2 (alespoň pasivní technická znalost)

Výhodou:

  • znalost programovacího jazyka C/C# nebo VHDL
  • znalost některého ze SW pro elektro konstrukci (např. OrCad)
  • zkušenost s návrhem DPS
Benefity
  • příležitost ke spolupráci na mezinárodních projektech
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní dobu
  • možnost občasného HO
  • čtvrtletní a roční bonusy
  • příspěvek do kafeterie 3 000 Kč ročně
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • firemní vzdělávání
  • zahraniční cesty