VÝVOJOVÝ INŽENÝR s AJ, 45 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-360874
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro oblast automotive se hledá VÝVOJOVÝ INŽENÝR!

Co je základ - VŠ technického směru, minimálně AJ (NJ výhodou) pro pracovní využití/denní komunikace se zahraničními kolegy a vedením, technické myšlení a prozákaznický přístup, ŘP sk.B. Máte tyto dovednosti? Pak čtěte dál.

Hledáme VÝVOJOVÉ INŽENÝRY, co bude Vaší náplní práce?

  • vývoj a testování produktů
  • vývoji nových testovacích metod
  • podpora sériové výroby
  • vyhodnocování dat zkoušených vzorků
  • příprava a údržba dokumentace, zkušebních zpráv
  • komunikace se zákazníky v rámci přidělených projektů a řešení zákaznických požadavků

Veškerá náplň práce vždy bude záležet na potřebách daného projektu. Ne vždy se Vás bude týkat kompletní pracovní náplň uvedená výše.

Požadavky

VŠ technického směru

pokročilá znalost AJ (mezinárodní prostředí), NJ výhodou

zkušenost s projekty ve fázi vývoje či testování výhodou

schopnost práce na více projektech současně

komunikační dovednosti

Benefity

13. plat

čtvrtletní a roční prémie

příspěvek na ubytování

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden

možnost částečného home office

cafeterie

stravování v areálu firmy

příspěvek na penzijní připojištění