VÝVOJOVÝ INŽENÝR || ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-364654
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás vývoj nových produktů se zaměřením na elektro části produktu?

Hledáme člověka, kterého baví obor elektro, který se do práce bude těšit a bude přinášet nové nápady.

Dostanete šanci komunikovat s dodavateli, aktivně spolupracovat s kolegy v zahraničí a jezdit na služební cesty kvůli specifikacím produktů.

Budete vyhledávat možnosti, jak vylepšovat existující produkty a navrhovat nová řešení.

No komu by se taková příležitost nelíbila? Pošlete životopis a pojďte pracovat do malé rodinné firmy kousek od Plzně.

Požadavky
  • elektrotechnické vzdělání
  • aktivní přístup k práci a nadšení pro obor
  • angličtinu na dobré úrovni pro domluvení se s kolegy v zahraničí
  • analytické dovednosti
Benefity
  • 5 dní dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované stravné
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • společenské akce (vánoční večírky, sportovní akce)
  • dárky k Vánocům, narozeninám, narození dítěte
  • výkonnostní bonus
  • občerstvení na pracovišti
  • výhodné volání