VÝVOJOVÝ INŽENÝR | E - MOBILITY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 52 000 Kč
Referenční číslo
6-10-404645-4
Popis pozice

Chceš se účastnit rozjezdu nového projektu? Pokud splňuješ naše požadavky, pošli nám CV!

  • Podíl na vývoji e-Axle a elektromotoru, včetně aktivních částí rotoru a statoru s funkčním testováním.
  • Industrializace výroby produktů s mezinárodním vývojovým týmem ISEC.
  • Zajištění náběhu výroby v Jihlavě, včetně analýz dílců a kontinuálního zlepšování.
  • Testování výrobků a komunikace s zákazníky.
  • Zodpovědnost za produkty určené pro prémiové zákazníky, pokrývající rotor, stator, montáž E-motoru, převodovku, výkonovou elektroniku a software s finálním testováním.
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • AJ na úrovni min. B2
  • Technický backround
  • VÝHODOU ZKUŠENOST S VÝVOJEM:
  • převodovek, magnetických okruhů
  • mechanických soustav a elektromotorů
  • výkonové elektroniky pro automotive
Benefity
  • Náborový příspěvek 70 000 Kč
  • Home Office
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Důkladné zaškolení
  • Cafeterie
  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na volný čas