VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Referenční číslo
4-30-346239
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v 3D projekci? Domluvíte se anglicky a chtěli byste najít uplatnění ve špičkovém vývojovém centru mezinárodní společnosti?

Potom jste vhodným kandidátem na pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR.

Vaším úkolem bude:

  • Podílení se na návrhu a vývoji výrobků
  • 3D modelování a tvorba 2D výkresů
  • Tvorba konstrukce a sestav z jednotlivých výrobků
  • Simulace chování výrobku
  • Zavádění nových technologií
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměřené - strojař, konstruktér
  • praxe v oblasti výzkumu a vývoje nových produktů
  • Zkušenosti s projektováním ve 2D a 3D software - ideálně Solidworks
  • Technické a logické myšlení
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B1)
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní stravování, systém Cafeteria
  • Flexi passy
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • firemní akce
  • zahraniční výměnné pobyty pro děti zaměstnanců
  • jazykové kurzy pro rodinné příslušníky
  • bohatý program zdraví