VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 52 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-398891-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vystudovaný strojní obor nebo elektrotechniku? Baví tě učit se nové věci a podílet se na vývoji?

Mluvíš k tomu ještě dobře anglicky nebo německy a máš nadšení pro techniku?

Pak pro tebe tu je skvělá pozice VÝVOJOVÝ INŽENÝR.

A co bude tvým úkolem?

Budeš:

  • podílet se na vývoji elektromotoru
  • industrializace výroby produktů společně s kolegy z mezinárodního vývojového týmu
  • tvořit analýzy dílců a produktů v rámci kontinuálního zlepšování
  • testovat produkty
  • zodpovídat za produkty pro prémiové zákazníky
Požadavky
  • VŠ - strojní obor, mechatronika, elektrotechnika a podobné
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, budeš jí denně používat
  • Analytické schopnosti
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • zkušenosti v této oblasti minimálně 1 rok

Výhodou:

  • znalost vývoje převodovek a mechanických soustav
  • znalost vývoje elektromotorů a magnetických okruhů
  • vývoje výkonové elektroniky pro automotive nebo jiných elektrických zařízení
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • příspěvek do cafeterie 6 000 Kč za rok
  • dotované závodní stravování
  • výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů
  • sportovní aktivity zdarma
  • školení a kurzy