VÝVOJÁŘ WEBU A MOBILNÍCH ŘEŠENÍ!

Referenční číslo
7-10-347762
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud jste tělem i duší IT nadšenec, orientujete se v softwarovém prostředí a máte zkušenost s analýzou a designem aplikací, pak bychom Vám rádi řekli více o pozici VÝVOJÁŘ WEBU A MOBILNÍCH ŘEŠENÍ!

Čím přesně se budete zabývat:

  • vývojem a implementací webových a mobilních řešení
  • podporou existujících webových a mobilních řešení
  • budete se věnovat přímé komunikaci s interními zákazníky, dodavateli a kolegy ze zahraničí
  • můžete přispět k designu funkčních změn či rozšíření a jejich implementaci a úpravách
  • tvorbou či úpravou funkčních specifikací a technického designu
  • kooperace s kolegy na provozu řešení a projektech (analytici, testeři, architekti apod.)
Požadavky
  • orientace v prostředí softwarového vývoje
  • zkušenost s analýzou a designem aplikací
  • práce v PHP (frameworky Nette a Doctrine), Javascript, jQuery, HTML, CSS, DB(PostgreSQL a Mongo)
  • znalost analýzy programů, debugging, troubleshooting
  • znalost Unix (Linux), web serveru (Apache), konfigurace, řešení problémů
  • znalost SQL
  • zkušenost s technologií GIT a softwarem JIRA
  • znalost JAVA výhodou
Benefity

5 týdnů dovolené

Stravenky

Příspěvek na penzijní připojištění

Vzdělávání a systematický osobní rozvoj

Příležitost k profesnímu růstu

Pružná pracovní doba

Placené volno nad rámec zákoníku při významných životních událostech