VÝVOJÁŘ | .NET

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
5-16-403773-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Stabilní tuzemská společnost s dlouholetou tradicí nyní rozšiřuje svůj tým a hledá dynamického kolegu na pozici Software developer.

Pokud máte zkušenosti s vývojem aplikací na platformě .NET Framework 4.8 v jazyce C# a chcete se připojit k našemu dynamickému týmu, pak hledáme právě vás!

Neváhejte a využijte jedinečnou příležitost získat zkušenosti a profesně růst!

Vaší náplní práce na této pozici bude:

  • Návrh a vývoj webového rozhraní, integrací a interních aplikací
  • Testování a ladění softwarových aplikací
  • Implementace nových funkcí
  • Optimalizace výkonu a bezpečnostních opatření
  • Spolupráce s produktovým obchodním týmem
  • Sledování a implementace moderních technologií a trendů v oblasti e-commerce
Požadavky
  • Znalost programovacích jazyků C#, ASP.NET, MVC, OOP principů
  • Zkušenosti s backendovými technologiemi a databázemi (především MS SQL)
  • Schopnost práce v týmu
  • Analytické myšlení a schopnost řešit technické problémy
  • Technická znalost anglického jazyka (výhodou)
Benefity
  • 25 dní dovolené, sick days
  • Telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Podpora pro další profesní růst a rozvoj
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech v e-commerce prostředí
  • Možnost částečné práce z domu
  • Zaměstnanecká sleva na zboží
  • Bezplatné parkování u vchodu do firmy