PROCESNÍ INŽENÝR| INDUSTRY 4.0

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-10-394064-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá tě oblast automatizace a digitalizace? Rád by ses podílel na zavádění procesů dle Industry 4.0? Nedělá ti problém komunikace v AJ? Tak mi napiš!

U nás tě čeká:

  • implementace nových výrobních technologií
  • automatizace stávajících výrobních technologií
  • spolupráce napříč odděleními
  • modernizace a zvýšení efektivnosti zařízení
  • zvýšení kvality stávajících produktů
  • podpora výroby
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalosti z oblasti programování (Javascript, Oracle, MSSQL,…) a porozumění webovým standardům, XML apod.
  • zkušenosti s PLC systémy výhodou
  • znalosti portálu TIA nebo Siemens platforem
  • zkušenosti s integracích řídících systémů a jejich vybavení (WinCC OA)
  • znalost AJ na úrovni B1 (komunikace s kolegy a zahraničními pobočkami)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • jazykové vzdělávání
  • multiSport karta
  • příspěvek na penzijko
  • firemní akce